درباره ما

های هالیدی به عنوان مرجع گردشگری, ارائه دهنده بلیط های پارتری و سیستمی و برخورداری از جامع ترین بانک بلیط هواپیما و بلیط اتوبوس می باشد. در سایت های هالیدی می توانید رزرو آنلاین هتل های داخلی را به سادگی انجام دهید، علاوه بر اینکه تمامی خدمات سایت های هالیدی از پشتیبانی 24 ساعته برخوردارند. سایت های هالیدی جهت ارائه خدمات به آژانس های مسافرتی، خدمات آژانس ها را به کاربران خود معرفی می نماید.

خدمات سایت های هالیدی به آژانس های مسافرتی شامل, تبلیغات تورهای مسافرتی, تبلیغات پیامکی و ایمیل مارکتینگ, تبلیغات ویزا و همچنین خدمات وب سرویس می باشد. از دیگر خدمات ما طراحی وب سایت و در اختیار گذاشتن بنرهای مشخص شده در صفحات سایت های هالیدی است.

آمار سایت

 • اعضای سایت: 97000 نفر
 • اعضای خبرنامه: 90000
 • افزایش کاربران در طول روز: 15 نفر
 • رتبه جهانی سایت: 52.556
 • رتبه ایران سایت: 1567
 • میزان بازدید از سایت: 2000 نفر کاربر
تبلیغات در سایت های هالیدی
تبلیغات تور

تبلیغات تور

 • تبلیغات تورهای مسافرتی در قالب قراردادهای سه ماهه صورت می پذیرد.
 • در این قرارداد امکان ثبت روزانه چهار پکیج را در سایت های هالیدی خواهید داشت.
 • تمامی پکیج ها در شبکه های اجتماعی سایت های هالیدی تبلیغ خواهد شد.
 • در هفته امکان دوبار استفاده از پنل اس ام اس را برای پشتیبانی تورهای خود خواهید داشت.
 • تعرفه تبلیغات برای سه ماه با احتساب تمامی خدمات فوق 1.500.000 تومان می باشد.
تبلیغات ویزا

تبلیغات ویزا

 • تبلیغات ویزا در قالب قراردادهای سه ماهه صورت می پذیرد.
 • در این قرارداد امکان ثبت روزانه چهار مورد ویزا را در سایت های هالیدی خواهید داشت.
 • در هفته امکان دوبار استفاده از پنل اس ام اس را برای پشتیبانی ویزاهای خود خواهید داشت.
 • تعرفه تبلیغات برای سه ماه با احتساب تمامی خدمات فوق 1.500.000 تومان می باشد.
وب سرویس پرواز

تعرفه های

وب سرویس

 • وب سرویس در قالب وب سرویس پرواز, وب سرویس اتوبوس, وب سرویس هتل و وب سرویس بیمه به آژانس های معتبر اعطا می گردد.
 • قیمت وب سرویس ها با توجه به امکانات مورد نیاز شما مشخص می گردد.
 • جهت اطلاع از وب سرویس پرواز می توانید به بخش وب سرویس پرواز مراجعه نمایید.
 • جهت کسب اطلاع از وب سرویس اتوبوس به بخش وب سرویس اتوبوس مراجعه نمایید.
تبلیغات پیامکی

تبلیغات پیامکی و ایمیل

 • بانک موبایل های هالیدی 100% معتبر می باشد و هزینه هر پیامک 25 تومان می باشد.
 • مخاطبان بانک موبایل و ایمیل ما مدیران آژانس ها، کانترها و کاربران سایت هستند.
 • نرم افزار ایمیل ما با کارایی بالا در حوزه ایمیل مارکتینگ در خدمت آژانس های معتبر می باشد.
 • امکان ارسال ایمیل به بانک ایمیل شما نیز وجود دارد.
 • هزینه ارسال هر ایمیل 15 تومان می باشد.

تبلیغات تور و

تبلیغات ویزا

تبلیغات در مبحث برندسازی در صنعت مسافرتی و گردشگری نقش بسیار مهمی را ایفا می کند. وب سایت‌های گردشگری اساساً با اخبار و مطالب مربوط به کشورهای مختلف سر و کار دارند. می‌توانید برای تبلیغات تور و تبلیغات ویزا از سایت‌ های هالیدی استفاده کنید.
سایت های هالیدی یک رسانه مناسب تبلیغ برای شرکت‌هایی است که می‌خواهند مخاطبان سفر و گردشگری را هدف قرار دهند. تبلیغات در وب سایت های هالیدی که مختص سفر و گردشگری است، مخاطبی را که به دنبال تور و ویزا است، مورد هدف قرار می‌دهد. های هالیدی به صنعت گردشگری کمک می‌کند که به مشتری هدف مورد نیاز خود با تبلیغات تور و تبلیغات ویزا برسند. بنابراین، این سایت یک بستر مناسب برای تبلیغات آژانس‌های گردشگری و تبلیغات تورهای مسافرتی است. اهمیت انجام تبلیغات تور در وبسایت‌های برتر تبلیغات , یکی از مهمترین عواملی است که به صنعت گردشگری کمک می‌کند تا بتواند گردشگرانی را از بازار محلی و بین المللی جذب کند.

تبلیغات تورتبلیغات تور

بخش گردشگری مسئول ارتقاء منابع طبیعی، فرهنگ، میراث و غیره است که به هر بازدید کننده در ایجاد تجربه مقصد کمک می‌کند. تبلیغات تور به بازدید کننده کمک می‌کند تا حتی قبل از بازدید شخصاً با آن مکان آشنا شود. سایت های هالیدی هر روزه مقالات بروز در صنعت گردشگری را منتشر می‌کند. مقالات های هالیدی تماما یکتا بوده و کاربران را با کشورهای دیگر و مقاصد پربازدید جهان آشنا می‌سازد. سایت های هالیدی از رتبه خوبی در سرچ گوگل برخوردار است. ما برای شما رپورتاژ آگهی منتشر می‌کنیم و لندینگ پیج برای تبلیغات تور و تبلیغات ویزا می‌سازیم. همچنین ما از طریق تحریک ذهن مشتری و ایجاد تخیل فعال در ذهن او برای شما تبلیغات تور می‌کنیم. تبلیغات تور شما در شبکه‌های اجتماعی های هالیدی مانند اینستاگرام نیز منتشر خواهد شد. همچنین شما می‌توانید تعرفه‌های وب سرویس را بر روی سایت ما ببینید. ما برای شما انواع روش‌های تبلیغی از جمله تبلیغات پیامکی و تبلیغات ایمیلی را نیز انجام می‌دهیم. انواع روش‌های تبلیغ و برندسازی مناسب ترین گزینه تبلیغاتی برای شغل شما به مخاطب هدف شما بستگی دارد و اینکه مقرون به صرفه‌ترین راه برای دستیابی به بیشترین تعداد ممکن در هر زمان ممکن، تا حد ممکن است. گزینه تبلیغاتی انتخاب شده همچنین باید منعکس کننده محیط مناسب برای محصول یا خدمات شما باشد. به عنوان مثال، اگر می‌دانید که بازار هدف شما مجله خاصی را می‌خواند، باید در آن مجله تبلیغ کنید.

ما در دنیای رسانه محور زندگی می‌کنیم. امروزه هر سازمانی برای تبلیغ مشاغل خود از رسانه‌ها استفاده می‌کند. تبلیغات تور و تبلیغات ویزا بصورت آنلاین بازدهی بیشتری دارد چرا که مشتریان یا همان گردشگران، به مکانهایی می‌روند و تعطیلات خود را برنامه‌ریزی می‌کنند که بیشتر درباره آنها صحبت می‌شود. بازاریابی دهان به دهان و بازاریابی آنلاین و شبکه‌های اجتماعی در صنعت گردشگری بیشترین بازدهی را دارد. عموما این اطلاعات در مورد مکان‌های دنیا در اینترنت و فضای آنلاین بیشتر وجود دارد. بدون شک تبلیغات برای هر مشاغلی دارای اهمیت است. به همین ترتیب، در صنعت گردشگری، نقش مهمی در جذب مشتری (گردشگر) ایفا می‌کند.

تبلیغات تور

از نظر فنی، گردشگری محصول نیست. بنابراین برخلاف محصولات، صنایع نمی‌توانند آن را به مشتریان خود بفروشند. بنابراین آژانس‌ها مقصد را بر اساس ایجاد مهارت تخیل در مشتری به فروش می‌رسانند. ایجاد تخیل در مشتری و بازاریابی دهان به دهان عموما کار فضای آنلاین و شبکه‌های اجتماعی است. از میان انواع تبیلغات تور می توان به تبلیغاتی ایمیلی اشاره کرد. ایمیل مارکتینگ یا تبلیغات ایمیلی به نوعی از دایرکت مارکتینگ است. یعنی ارسال مستقیم ایمیل به مشتری. هرچه لیست مشتریان شما دقیق تر باشد، زودتر به بازار هدف خود خواهید رسید.
های هالیدی این بانک اطلاعاتی و مشتریان هدف را در دست دارد. های هالیدی طی یک زمان بندی مناسب ایمیل‌ها را برای مشتریان ارسال می‌کند. همچنین به توسط ایمیل کاتالوگ

تبلیغات تور راحتر به دست مشتریان می‌رسد. اس ام اس مارکتینگ یا تبیلغات پیامکی نیز روش پر بازده تبلیغات است. تبلیغات پیامکی زمانی برای شما بازدهی خواهد داشت که به مشتریان جامعه هدف دسترسی داشته باشید. های هالیدی به مشتریان جامعه هدف دسترسی داشته و دارای بانک اطلاعاتی مشتریان هدف است. وم تبلیغات تور موثر برای شرکتهای گردشگری یک تبلیغ نادرست می تواند به ضرر تجارت گردشگری منجر شود.
تبلیغات موثر تضمین موفقیت نمی‌کند اما مطمئنا شانس آن را افزایش می‌دهد. سه نقش اصلی که تبلیغات تور در فضای آنلاین در صنعت گردشگری ایفا می کند را در اینجا بیان می کنیم. بازار جهانی گردشگری در حال گسترش است و بازار تبلیغات نیز همینطور است. کمپین‌های تبلیغاتی در کشورهای غربی برای ترویج تبلیغات تور بسیار رایج است. بسیاری از تبلیغ کنندگان فقط قصد دارند با ارتقاء خدمات خود، از جمله رزرو پرواز یا رزرو هتل، درآمد خود را افزایش دهند.

 • اطلاع رسانی به گردشگران برای بازدید از یک مقصد و همه چیزهایی که گردشگران باید درباره آن مکان بدانند
 • ترغیب گردشگران به بازدید از یک مقصد و بالطبع تهیه تور مسافرتی و یا ویزا
 • یادآوری گردشگران در مورد یک مقصد و انجام کلیه رزروها برای آنها

مشخصات

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها