ده دیدنی برتر استرالیا

استرالیا کوچکترین قاره و بزرگترین جزیره جهان است. استرالیا از نظر مساحت تقریبا با ایالت متحده آمریکا هم اندازه است در صورتی که جمعیت آن اندازه نیویورک است. استرالیا طبیعتی بی نظیر و زیبا دارد و برخی از عجیب ترین حیات وحش دنیا را در استرالیا میتوان دید.

استرالیا دارای مردمی با فرهنگهای گوناگون است و زندگی و شادی را در شهر های پر جنب و جوشش میتوانید حس کنید. استرالیا دارای مردمی خونگرم است که با آغوش باز از گردشگران استقبال می کنند. بی دلیل نیست که استرالیا مقصد گردشگری بسیاری از توریست ها از سراسر دنیا است. جالب است بدانید در استرالیا تعداد کانگروها از تعداد انسان ها بیشتر است.

دیواره بزرگ مرجانی این جاذبه ی طبیعی نیز در لیست میراث جهانی ثبت شده است. از فضای بیرونی کره زمین قابل مشاهده است و در واقع یکی از بزرگترین ساختارهای زیستی در کل زمین است. این منطقه یکی از هفت شگفتی طبیعت جهان است. بیش از 2300 کیلومتر در طول ایالت کوئینزلند امتداد دارد. شیرجه زدن و غواصی در این منطقه بسیار لذت بخش و هیجان انگیز است. در ضمن اگر تمایلی به شیرجه زدن نداشته باشید از ایستگاه های زیر آب و قایق هایی با کف شیشه ای میتوانید دیواره های مرجانی را تماشا کنید.

برای خواندن مطلب کامل وارد لینک زیر شوید

ده دیدنی برتر استرالیا

استرالیا

مشخصات

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها