های هالیدی به عنوان مرجع گردشگری آژانس های مسافرتی، ارائه دهنده انواع بلیط‌های چارتر و سیستمی، داخلی و خارجی و همچنین انواع تورهای لحظه آخری، داخلی، خارجی و آفرهای ویژه بیش از 800 آژانس مسافرتی به صورت آنلاین و کاملا کاربر پسند است.

های هالیدی

های هالیدی به عنوان مرجع گردشگری آژانس های مسافرتی، ارائه دهنده انواع بلیط‌های هواپیما از جمله چارتر و سیستمی، بلیط لحظه آخری ، انواع تورهای لحظه آخری و آفرهای ویژه بیش از 800 آژانس مسافرتی به صورت آنلاین است.
های هالیدی مفتخر است که با ارائه خدماتی نظیر وب سرویس رزرو پرواز و هتل، که هم اکنون در سایت های گردشگری، اپیلیکیشن  موبایل و توسط آژانس های مسافرتی در سطح وسیعی از اینترنت مورد استفاده قرار می گیرد، همواره در ارائه خدمات نوین گردشگری پیشگام باشد.
موتور جستجوی هوشمند پرواز های هالیدی با بهره گیری از ویژگی هایی منحصر به فردی نظیر سیستم گوش به زنگ پرواز، به راحتی کاربران را در مسیر بزرگترین بانک پروازی کشور با میانگین 800 آژانس هواپیمایی و ایرلاین قرار می دهد تا در میان پرواز هایی که به صورت آنلاین به روز رسانی می شوند، بهترین انتخاب را داشته باشید.

پنل ثبت تور و پکیج در سایت های هالیدی

  • ارائه پنل کاربری و دسترسی آژانس با امکان ثبت تور و پکیج.
  • روزانه تا سقف 4 تور مسافرتی و پکیج را می توانید ثبت کنید. از 4 مورد ثبت شده 1 مورد در صفحه اصلی و قسمت تورهای پیشنهادی قرار خواهد گرفت.
  • به طور متوسط هفته ای 5000 هزار بازدید سایت می باشد.
  • در نتایج گوگل با عنوان " تور مسافرتی " های هالیدی از نتایج اولیه گوگل می باشد.
hiholiday

مشخصات

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها