آیا

بلیط چارتری حذف میشود؟

 

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی ، علی عابدزاده رئیس سازمان هواپیمایی کشور اظهار کردند که ایرلاین ها اجازه تغییر بلیط سیستمی به بلیط چارتری را ندارند. ایشان افزودند به شرکت ها و آژانس ها این فرصت داده می شود که فروش چارتری خود را به حداقل ممکن برسانند.

airplane

معاون وزیر راه و شهر سازی فرمودند : حجم پرواز های چارتری داخلی 20 درصد کل پروازهای کشور است ، با این حال باید فروش بلیط کیش و بلیط قشم را از سایر پروازها جدا کرد. وی اضافه کردند که بیشتر پروازهای چارتری شرکت های هواپیمایی در حال شیفت کردن به مقاصد گردشگری مثل کیش و قشم هستند و تنها در این مسیرها فروش بلیط چارتری ادامه دارد و در دیگر مسیرها شرکت های هواپیمایی فروش بلیط چارتری خود را به حداقل ممکن رسانده اند.

در واقع شرکت های هواپیمایی باید فروش بلیط چارتری خود را به صورت بسته گردشگری شامل اقامت و دیگر مومات سفر به دفاتر خدمات گردشگری واگذار کنند و با این وجود شرکت های بزرگی مانند ماهان ، آسمان ، زاگرس و ایران ایر به فروش بلیط سیستمی مبادرت کرده اند. ایشان بر عرضه بلیط با قیمت مناسب به مسافران سفرهای داخلی تاکید کردند و افزودند که تاکید ما استفاده شرکت های هوایی از ارز سامانه نیما است تا قیمت ها متعادل باشد و مسافران بلیط ها را گران نخرند.


مشخصات

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها