این روز ها با افزایش قیمت ارز، هزینه ی مسافرت های خارجی چندین برابر شده است. قیمت بلیط هواپیما و هتل و. باعث شده که تعداد زیادی از علاقه مندان سفر خارجی از تصمیم خود صرف نظر کنند، اما مگه میشه کلا بی خیال سفر کردن شد؟! ما اینجا به شما سفر با اتوبوس را پیشنهاد میکنیم چرا که نه تنها این روزها تهیه بلیط اتوبوس بصورت آنلاین کار را بسیار آسان کرده است بلکه امکانات رفاهی و خدمات رسانی شرکت های اتوبوس رانی بسیار بهتر شده است و اگر یکبار سفر با اتوبوس را امتحان کنید، دیگر دید سابق را به سفر با اتوبوس نخواهید داشت.
همه ی آنچه که در سفر با اتوبوس به آذربایجان باید بدانید
اینکه مقصد شما کجاست مهم نیست، برای خارج شدن از کشور حتما به پاسپورت نیاز خواهید داشت. بهتر است برای سفر زمینی به باکو حتی سفر با اتوبوس ویزا تهیه کنید برای تهیه ویزا میتوانید به سفارت و کنسولگری آذربایجان مرجعه کنید، زمانیکه میتوانید در سفر با اتوبوس به آذربایجان در این کشور اقامت داشته باشید 30 روز است.


پرواز مستقیم باکو 
تور آذربایجان 

عوارض سفر با اتوبوس به باکو

عزیزانی که میخواهد سفر خارجی داشته باشند حتی سفر با اتوبوس باید مالیاتی را پرداخت کنند و فیش واریزی را هنگام خروج از کشور به همراه دیگر مدارک مثل پاسپورت و بلیط اتوبوس و . به همراه داشته باشد. مبلغ عوارض خروج از کشور در سال 1398 برای مسافرت های عادی مثل سفر با اتوبوس در مرتبه ی اول 2.200.000 ریال است. برای مرتبه دوم 3.300.000 ریال است. برای مرتبه ی سوم به بعد 4.400.000 ریال است. این ارقام برای تمامی مرزها زمینی و هوایی و دریایی یکسان است.برای اینکه خیالتان راحت باشد میتوانید قبل از سفر با اتوبوس عوارض خود را پرداخت کنید.

مسیر های سفر زمینی به باکو

مسیر های حرکت سفر با اتوبوس از تهران به باکو از مسیر اتوبان های تهران /قزوین - قزوین – قزوین/ رشت – رشت / آستارا خواهد بود. سفر با اتوبوس به آستارا حدودا 500 کیلومتر است و اگر اتوبوس بدن توقف براند حدودا 6 ساعت و نیم در راه خواهید بود. از آستارا تا باکو در سفر با اتوبوس  حدودا 300 کیلومتر است که تقریبا 3 ساعت خواهد بود. در نهایت سفر با اتوبوس به باکو با احتساب توقف ها برای میل کردن غذا و. حدودا 14 ساعت طول میکشد.
در طول سفر با اتوبوس به باکو میتوانید  از زیبایی های طبیعی و مناظر فوق العاده چشم نواز لذت برید و خاطره ای خوش را از سفر با اتوبوس برای خود رقم بزنید.

منبع:

های هالیدی

 


مشخصات

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها