استرداد بلیط های سیستمی

هنگام پرواز، امکان استرداد بلیط هواپیما وقتی ارزان ترین بلیط را خریداری کرده‌اید وجود ندارد. ارزان‌ترین بلیط‌ها تقریباً همیشه غیر قابل برگشت هستند. با این وجود، استرداد بلیط هواپیما گاهی ممکن است حتی اگر آنها غیرقابل برگشت باشند.  
عموما پرواز‌های سیستمی را می‌توانید براحتی و با مراجعه آنلاین به بخش استرداد بلیط کنسل کنید و میزان جریمه آن کاملا برای شما مشخص می‌شود اما کنسل کردن پروازهای چارتری به سختی امکان‌پذیر است. متأسفانه، اکثرا در سراسر دنیا خطوط هوایی هزینه های تغییر یا لغو سنگین را در بلیط‌های استردادی خود لحاظ می‌کنند. اما در موارد معدودی می‌توانید با کسر مبلغی بلیط هواپیما را کنسل کنید. البته ایرلاین های مختلف قوانین خود را برای این موضوع دارند.

جریمه کنسلی پروازهای سیستمی

هنگامی که تصمیم دارید بلیط خود را کنسل کنید دقت داشته باشید که بلیط شما بلیط سیستمی است یا بلیط چارتری. کنسلی بلیط سیستمی بسیار راحت تر است و طبق جدول جریمه بلیط های کنسلی می توانید از میزان جریمه بلیط خود اطلاع پیدا کنید. و به آسانی فرم استرداد بلیط خود را پر کنید. در صورتی که برای کنسل کردن بلیط چارتری حتما باید با آژانس مسافرتی مربوطه تماس بگیرید و از جریمه کنسلی اطلاع یابید. شرکت‌های هواپیمایی مختلف، قوانین مخصوص به خود را دارند. جریمه کنسلی پرواز‌های سیستمی از حداقل ۵٪ تا حداکثر ۱۰۰٪ متغیر است.  جریمه کنسلی پروازهای سیستمی کاملا بستگی به رده کلاس پروازی و زمان کنسلی پرواز دارد. 

عکس جدول جریمه کنسلی پزروازهای سیستمی


مشخصات

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها