انواع اتوبوس ولوو

اتوبوس ولوو B12

اتوبوس ولوو

ظرفیت سرنشین این اتوبوس 42+2 است که در سال 1370 بعد از قرارداد و گرفتن نمایندگی فعالیت خود را در عرصه حمل ونقل عمومی مسافری کشور شروع کرد که از نوع VIP میباشد ورنگ یکنواخت در تمام نقاط بدنه دارد طول اتاق 12.5 متر است و 6 چرخ دارد.

اتوبوس ولوو B7

اتوبوس ولوو

بدنه این اتوبوس از لحاظ کشیدگی در حالت متوسطی قرار دارد 3 عدد دریچه خنک کننده  موتور دارد 3 پله ورودی با ارتفاع کم جهت اسودگی مسافران دارد ظرفیت این اتوبوس 41 نفر است مسافرین دسترسی راحتی به اب سرد کن و تجهیزات دیگر دارند دارای تلوزیون در قسمت جلو سیستم تهویه در سخت ترین شرایط بهترین عملکرد را دارد دارای مجموعه مجهزی از سیستم صوتی و تصویری برای رفع نیاز های مسافرین  سیستم نور پردازی زیبا  نیز دارد.

جهت خرید آنلاین بلیط اتوبوس به سایت های هالیدی مراجعه نمایید. در بخش بلیط اتوبوس سایت های هالیدی میتوانید پس از مشاهده و مقایسه , بلیط اتوبوس خود را آنلاین خریداری نمایید و از پشتیبانی 24 ساعته پس از فروش بهره مند شوید.

اتوبوس ولوو B9

اتوبوس ولوو

در سال 1387 باورود اتوبوس B9 رقیب مناسب برای اسکانیای مارال بود طول اتاق 12.5 و ظرفیت VIP بیست و پنج نفر است و معمولی ها 44 نفر . ظاهری زیبا دارد به علت شیشه ها و نحوه قرارگیری آنها  صندلی های این اتوبوس جزو راحتترین و موفقترین صندلی هاست دارای سیستم  گرمایشی و سرمایشی قوی و نهایتا خاطره قشنگیبر ذهن مسافران ثبت میکند.

منبع:

های هالیدی


مشخصات

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها