بانکوک کجاست

سفر به

بانکوک، سفر به پربازدیدترین شهر توریستی است. از اقصی نقاط دنیا برای تعطیلات خود برنامه ریزی می کنند تا بانکوک و جاذبه هایش را ببینند. سفری که همه نیازهای یک توریست از لحاظ آرامش، امنیت، زیبایی، هیجان، تفریح و . . . را برآورده خواهد کرد. تور بانکوک یکی از جذاب ترین تورهای خارجی می باشد.

بانکوک

تور بانکوک عموما در قالب تورهای ترکیبی تایلند ارائه می شود. در واقع شما میتوانید تور بانکوک خود را به گونه ای برنامه ریزی کنید که از دیگر شهرهای بینظیر تایلند نیز دیدن نمایید. بانکوک پایتخت کشور تایلند که بهتر است قبل از اینکه به شرح بانکوک بپردازیم اطلاعاتی راجع به کشور تایلند در اختیار داشته باشیم. تایلند کشوری در جنوب شرقی آسیا یا خاور دور که کشورهای مای، میانمار، لائوس و کامبوج از چهار جهت با آن همسایه اند. تایلند به دلیل نزدیک بودن به دریا و آب و هوایی گرمسیری که دارد به سه دسته ی آب و هوایی گرم، مرطوب و خنک در فصل های مختلف تقسیم می شود و همین امر باعث بوجود آمدن جنگل ها، طبیعت بکر و سرسبز، شالیزارهای سرسبز برنج، باغهای میوه و ساحل شنی سفید در این منطقه شده که آن را به یکی از معروفترین قطب های گردشگری دنیا تبدیل کرده است. از شهرهای تایلند علاوه بر بانکوک که پایتخت این کشورست پاتایا، پوکت، جزیره ساموئی و جزیره فی فی را می توان جزء شهرهای پر گردشگر تایلند نام برد.

زبان و واحد پول تایلند

زبان تایلندی ها , تایلندی، واحد پولشان ِبت و دین مردمانشان 95% بودایی، 4% مسلمان و کمتر از 1% مسیحی و آیین های دیگری چون سیک و هندو و غیره است و هیچ تعصب مذهبی و فرهنگی در تایلند وجود ندارد و همه مردم از همه ادیانهای مختلف براحتی می توانند به تایلند سفر کنند. مهمترین صنعت که همیشه در تایلند در اولویت بوده صنعت توریسم است که عمده مخارج این کشور را تامین می کند ولی علاوه بر آن می توان به تولید محصولات کشاورزی و نساجی و غیره نیز اشاره کرد.


مشخصات

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها