درباره تور پوکت

سواحل پوکت بسیار اعجاب انگیزند و جذابیت‌ها و هتل‌های آن نیز از حد بیان فراتر می‌روند. به شما پیشنهاد می‌کنیم به تور پوکت بیایید تا با چشمان خودتان آن همه زیبایی را ببینید. پوکت مناسب برای هر سلیقه و بودجه است، صدها هتل برای انتخاب وجود دارد. رستوران‌ها و کافه‌های متعددی برای خدمت دهی به شما آماده‌اند. گذشته از جاذبه‌های شگفت انگیز بزرگترین جزیره تایلند، شما در تور پوکت می‌توانید یک قایق موتوری هیجان انگیز اجاره کنید و به بسیاری از جزایر گرمسیری اطراف که خود نیز بهشتی عالی هستند، از جمله جزایر معروف فی فی Phi Phi ، سفر کنید. ساحل پاتونگ، کاتا، کارون و کامالا همیشه محبوب ترین بوده‌اند، اما شمال این جزیره قسمتی فوق العاده رویایی و جذاب برای مسافرانی دارد که به دنبال فضایی عاشقانه‌تر هستند.

در تور پوکت چه کارهایی باید انجام دهیم

کارهای بسیار به یاد ماندنی می‌توانید در تور پوکت انجام دهید. این جزیره خود دارای یک شهر قدیمی زیبا و تاریخی، چشم اندازهای عالی و جاذبه‌های فرهنگی نمادین است. همچنین پایگاه خوبی برای کاوش در جزایر اطراف و جاذبه‌های دیدنی آنها است. این مناطق شامل مکانهای مشهور جهان مانند خلیج Phang Nga و جزایر Phi Phi است. لیست زیر را بدقت بخوانید و در زمانی که در تور پوکت هستید دیدن آنها را از دست ندهید.

تورهای لحظه آخری نسبت به دیگر تورها قیمت مناسب تری دارند. تورهای ترکیبی تایلند و یا تورهای پوکت را میتوانید در سایت های هالیدی مشاهده فرمایید. جهت کسب اطلاع از آخرین بلیط های لحظه آخری به سایت www.hiholiday.ir مراجعه نمایید.

 

 

دیدنی های تور پوکت


خلیج فانگ نا Phang Nga: این جزیره زیبا به جزیره جیمز باند مشهور است. این مکان مشهور با نام Koh Ta-pu (جزیره ناخن) برای اولین بار از طریق فیلم جیمز باند (مرد با تفنگ طلایی) در صحنه بین المللی شناخته شد. این منطقه جایی است که به نظر می‌رسد بیشتر تورها همه گردشگران را به آنجا میبرند. کل منطقه اطراف این جزیره با صخره‌های دیدنی پوشیده شده‌ است.  بیشتر کسانی که به تور پوکت می‌روند ناهار را در Koh Panyee، نزدیک یک روستای ماهیگیری که مردم آن مسلمان هستند، می‌خورند.

جزیره فی فی 

 

جزیره Phi Phi جزیره منحصر به فرد تایلند است. در فیلم‌ها بوده است. این موضوع مکالمه همیشگی مسافران در سراسر تایلند است. از نظر برخی، این جزیره تنها دلیل سفر به پوکت است. جزیره فی فی به مانند یک قلعه زیباست که از پهنه دریا سر بیرون آورده است. صخره‌های بلند و صاف و جنگلی ساحلی آنجا را بسیار شگفت‌انگیز کرده است. از میان دو جزیره واقع در نزدیکی پوکت و کرابی، این جزیره  کاملاً عاری از ساکنان انسانی و بدن هیچ جاده‌ای است. در آنجا سکوت ساکن است و هیچ شلوغی و ازدحامی وجود ندارد. تور پوکت را رزرو کنید و با آرامش در این جزیره زیبا قدم بزنید.

جزایر و مناطق گردشگری دیگر: خیابان بانگالا، مجسمه بودای بزرگ، جزیره زیبای سیمیلان، پاتونگ، کاتا، نای هارن، بازارهای شبانه، جزیره امید، معابد پوکت، شهر قدیمی پوکت و.

مطلب کامل در:پوکت کجاست

مشخصات

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها