شگفتی های تور بانکوک

بانکوک رسماً شهر فرشتگان است. همانطور که ممکن است از قبل بدانید، شهر بانکوک طولانی‌ترین نام جهان را دارد. اما از نظر محلی‌ها فقط "Krungthep" نامیده می شود یعنی  "شهر فرشتگان". این کلان شهر شلوغ و پر جنب و جوش، کیهانی است که ماجراهای بی شماری در انتظار آن است.

این شهر حیات وحش خاص خود را دارد. شاید انتظار نداشته باشید بسیاری از حیوانات وحشی در شهری شلوغ مانند بانکوک زندگی کنند، اما در حقیقت تعداد زیادی از آنها وجود دارد. از پارک لومفینی در سیلوم یا حتی برخی کانالهای آب دیدن کنید و احتمالاً برخی حیوانات را در حال عبور از داخل و بیرون آب می‌بینید. در پارک لومفینی تعداد زیادی خفاش‌های کوچک را خواهید دید. در این پارک یک فیل سه سر وجود دارد.
نه در داخل شهر، بلکه در استان همجوار ساموت پرکان موزه غیرمعمول Erawan اوراون است. این موزه در داخل مجسمه عظیمی از یک فیل سه سر قرار دارد و شامل سه سطح از هنر و آثار باستانی (جهنم ، زمین و بهشت) است.
این موزه توسط میلیونر بزرگ و پشتیبان هنر، "ویرونافانت" Khun Lek "تأسیس شده است.

خرید در بانکوک

در تور بانکوک بسیار راحت هستید. این جزو واقعیت‌های هیجان انگیز شهر است که فروشگاه‌‌های چند منظوره دارد. بر خلاف فروشگاه‌های چند منظوره در غرب، این فروشگاه‌ها گران قیمت نیستند و برخی از وسایل بسیار مناسب را از قهوه تازه گرفته تا محصولات زیبایی گرفته تا اعتبار تلفن گرفته تا سوشی را در خود دارند.
در تور بانکوک مراکز تجاری بزرگ را دیدن کنید. در این شهر بوتیک‌های لوکس، اتومبیل‌های مسابقات، فروشگاه‌‌های شیوه زندگی، فروشگاه‌های گرانقیمت برای برندهای اروپایی و فرنچایز های کافه فرانسوی را پیدا خواهید کرد. در تور بانکوک  بازارهای بیشماری برای گشت و گذار وجود دارد. چتوچاک Chatuchak یکی از این بازارها است. شما در این شهر بازارهای شبانه، بازارهای دانشگاه، بازارهای تازه ، بازارهای گل، بازارهای قطار و انواع دیگر بازارها را خواهید دید.

ادامه مطلب در :

سفر به بانکوک


مشخصات

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها