تور باکو 

باکو علاوه بر اماکن دیدنی و جالب، برای گردشگران تجربه خرید‌های عالی و سوغاتی‌های جذاب را به ارمغان می‌آورد. شما می توانید تعدادی از

مراکز خرید باکو را پیدا کنید که شما را از فرهنگ واقعی معتبر آذربایجان آگاه کند. در اینجا مجموعه‌ای از مراکز خرید باکو یا بازارهای باکو آورده شده است که هزاران گردشگر را به خود جذب می‌کند. در ضمن در اینجا با سوغاتی باکو نیز آشنا می شوید.

مراکز خرید باکو

از باکو چی بخریم

طبق مطالبی که در این مقاله آوردیم باید بگوییم که شما می‌توانید در بازدید از مراکز خرید باکو هر چیزی که بخواهید را خریداری کنید و هر بازاری کالای مخصوص به خود را دارد. به طور مثال از بازارهای تازا بازار و یاشیل بازار خوردنی‌های بسیار خوشمزه و میوه‌جات خشک و ماهی خاویار خریداری کنید و از بازار روسیه لباس‌های ارزان قیمت بخرید. بازار ایچری شهر هم مختص کالاهای زیبا و هنرمندانه است.

سوغاتی باکو

در اینکه استکان های کمر باریک چای خوری چقدر در ایران طرفدار دارند شکی نیست. خبر خوب اینکه یکی از سوغاتی های مشهور باکو همین استکان های چای سنتی و زیبا است که شما میتوانید از طرح های مختلف آن خریداری نمایید. فرش بسیار زیبا با طراحی خاص آذری ست و میتواند سوغاتی بینظیری باشد. دیگر سوغاتی باکو نیز یک سوغات بینظیر و سنتی است که فرش آذرخالچه باکو نام دارد. که همانطور که از نامش پیداست یک سوغاتی بسیار ارزنده باشد. تخته نرد نیز یکی دیگر از سوغاتی های ایرانی پسند در باکو است. که میتوانید در بازارهای سنتی باکو یک تخته نرد دستساز برای خودتان سفارش دهید.


مشخصات

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها