سفری زیارتی

شهر مشهد با رکورد سالیانه بیست میلیون گردشگر داخلی و خارجی اولین و بزرگترین مقصد گردشگری ایران است. بهترین زمان سفر به مشهد با توجه به مناسبت های مذهبی عموماً براساس تقویم قمری می باشد و متفاوت است. با این همه اگر بخواهیم از نظر آب و هوا بهترین زمان سفر به مشهد فصل پاییز و بهار است. تمام طول سال شرایط مناسب برای سفر به مشهد مهیاست ولی فصل بهار مشهد هوایی بسیار خوب و فوق العاده دارد که جذابیت سفر شما را بیشتر می کند. اگر قصد دارید سفری کم هزینه داشته باشید توصیه می کنیم که از 

تورهای مسافرتی

مشهد استفاده نمایید. مشهد به دلیل وجود بارگاه امام رضا (ع) از محبوبیت زیادی نزد زائران برخوردار است. حرم امام رضا مجموعه‌ای است با کانون آرامگاه هشتمین امام شیعیان، علی بن موسی‌ الرضا که دیگر مسجدها، آرامگاه‌ها، صحن‌ها، کتابخانه و موزه‌ها را در بر می‌گیرد. بازار بزرگ رضا که در نزدیکی حرم مطهر واقع شده است ، یکی از پر بازدیدترین بازارهای سنتی کشور لقب گرفته است.


         

سفری سیاحتی

بازار بزرگ رضا علاوه بر معماری زیبا و سنتی خود یکی از قدیمی‌ترین مراکز عرضه سوغات و صنایع دستی شهر مشهد است. قطعا در بدو ورود به این مکان زیبا محسور قدمت و عظمت و ویترین های رنگارنگ آن خواهید شد. علاوه بر اینکه عطر زعفران و گلاب مشامتان را پر می کند. علاوه بر آن خراسان دارای مکان های سیاحتی فراوانی از جمله مزار عطار نیشابوری، مسجد گوهر شاد، پارک کوه سنگی، طرقبه، آرامگاه فردوسی، موزه آستان قدس رضوی، غار مغان، شهر باستانی شادیاخ و صدها مورد دیگر است که برای مسافران خاطرات خوشی را بر جای می گذارد و با استفاده از 

تورهای مشهد می توانید از تمامی این اماکن دیدن نمایید. مشهد دارای هتل های بی نظیریست که از همه لحاظ بهترین هستند و رستوران های پرطرفداری دارد که سفر شما را به یاد ماندنی تر می کند. امکان ندارد کسی به مشهد سفر کند و سری به بازارهای فوق العاده آن نزند، حتی اگر قصد خرید سوغات هم نداشته باشید تماشای بازار مشهد خالی از لطف نیست. زعفران ، زرشک ، تسبیح و سنگ فیروزه ی نیشابور از سوغات های معروف مشهد هستند که در سراسر جهان شناخته شده هستند.

برای سفر به مشهد می توانید از تورهای مسافرتی استفاده کنید و یا از بلیط لحظه آخری برای سفری کم هزینه تر بهره مند شوید، اطلاعات کامل درباره تورهای مشهد را در سایت ما مطالعه نمایید. 

http://hiholiday.ir/Tourمشخصات

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها